O mně

Dříve dcery viděly u svých matek, tet, babiček a dalších příbuzných, jak se starat  o děti. Bydlívali ve stejném stavení či opodál. Dnešní doba je jiná. Nejblíž u ruky většina  z nás má... internet. Nevím jak vy, ale já se s ním radím docela často, Říkáme mu strýček Gůgl. Zná hodně věcí, ale často jen tak zevrbuně, ale já chci vědět víc! A také když víc vím, ráda se podělím. To ale nejlépe o to, co jsem sama zažila. A hezky do detailu. Proto tento blog.

Jak se jmenuji říkat nemusím, věk můžu: 35 let. Původem z malého města, nyní ve velkoměstě, ale po těch 17 letech už mě moc nebaví.. Je tu všechno, ale daleko. A vzhledem k tomu, že čas je to nejvzácnější, co máme... Chybí mi pospolitost, soudržnost, příroda. Tak uvidíme, kam mě vítr zavane.

A nejen mě, mám dva syny, s jedním jsem byl do jeho čtyř let sama, s druhým synem máme i nového tatínka. Takže náš všechny. Ideálně do domečku se zahrádkou :)

Ráda bych také napsala knížku pro děti. Napsala a nakreslila. Proto záložka pohádky a ilustrace. Nevím zatím, jaká bude a co v ní bude, ale jedno vím: kdo chce něco udělat, musí začít. I když pak třeba zjistí, že tudy cesta nevede. Uvidíme. Vím, že mé obrázky jsou jednoduché, ale co už, každý je nějaký - nějaký jiný, a to je jen a jen dobře!

Na principu, že je každý jedinečný, také fungují karty pro koučink a terapii, které jsem vytvořila: jsou na nich mé abstraktní obrázky, horkým voskem dělané a každý na nich vidí to svoje - takže ideální pomůcka nejem pro kouče a terapeuty, ale i lektory, učitele, trenéry, ale i rodiče. Více pod záložkou Karty a kartičky.

 Jo a co se týče mateřství - nejsem ani Lesana, jak se říká striktním biomatkám,  ani její opak. Jsem z větší části lesana, ale nepoložila bych svůj život za to, aby mé dítě nepozřelo kostku rafinovaného cukru. Prostě na pohodu. A to si myslím platí o všech a o všem - každý ať dělá tak, jak je mu v tom nejlépe.

Howgh.

Teda skoro - pokud někoho pohoršuje ten prs, tak se na něj, prosím, nekoukejte :)
A pokud mi chcete napsat, je to taucovazu na gmailu. Díky!Žádné komentáře:

Okomentovat