pátek 2. září 2016

Asi se počůrám smíchy

Ne dobře, nečůrám, ale tečou mi slzy, jak se směju.  Z čeho? je toho víc a napadlo mě dát to na jedno místo - kdyby mě třeba někdy přepadl nějakej splín, zde je lék a nepotřebuju k tomu ani farmaceutický průmysl :)


Geniální make-up tutoriál
Ač sama to s makeupem nepřeháním a ani nejsem odborník, tak mi vyteklo hodně slz smíchu :)))

Ten mejkap je výbornej, obsahuje ropu, ftaláty, benzen.."
Hlavně přirozeně, kluci nesměj nic poznat"
Já ty jejich džihády jíst nebudu!
Jo, někteří, kteří mají potřebu se veřejně vyjadřovat k uprchlické krizi, mají podobné argumenty, asi víme, o kom je řeč. Holky to vystihly naprosto krásně. Jistě, lidé mají strach z neznámého, ale tak snad zas není takový problém si o tom či onom něco zjistit, než začnu šířit paniku, že?
Taky můžu  mít záchvat!
Toto video ocení zejména rodiče, nebo možná jen rodiče :) Taky jsem se smála, až jsem brečela vzpomněla jsem si, že něco podobného jsem teda taky už praktikovala, i když jen slabý odvar.. když syn dostal hystrický záchvat, že nechce nastoupit do tramvaje. Přidala jsem se s k němu, s brekem na oko, ale i s konstatováním, že nic jiného nám ale stejně nezbývá...
I want it SOY! Its soy...
Z podobného soudku.. co kdyby dospělí měli záchvaty, jako děti? A na konci ukázka vrcholu umění  trollení:
- Chci sojové mléko!
- To je sojové mléko.
- Ale já chci sojové mléko...

Tak tohle můj syn také zvládá bravurně, má něco pod nosem a kříčí, že mu to nikdo nedá. Uf.
Záchvaty z toho... UŽ .. nemám :)

Maminko, zazpíváš mi ukolébavku?

Jasně, a tuhle od Prodigy znáš? :))))

1 komentář:

  1. It cost hundreds of dollars, not thousands, Bike Helmets for Women and all parts had been downloadable from Thingiverse, net site|a internet site} dedicated to the sharing of user-created digital design files. The open-source RepRap Project (for ‘Replicated Rapid Prototyper’) launched with the aim of making self-replicating 3D printers capable of printing their very own parts, inflicting in style curiosity within the know-how to skyrocket. In the early 2000s the fierce competition for earnings, developments in materials science, and the ending of many patents created an surroundings in which 3D printing finally grew to become affordable for the masses. This was the last decade} that 3D printing took off in the in style imagination - manufacturing, which had at all times been the area of heavy industry and massive money, came to the folks.

    OdpovědětVymazat